برجهای خنک کننده بطری شکل

gerd t1 برجهای خنک کننده بطری شکل gerd t2 برجهای خنک کننده بطری شکل

مزایای برجهای خنک کننده فایبرگلاس

- ضد پوسیدگی و زنگ زدگی

- راندمان حرارتی بالا

- افت فشار کم

- وزن سبک

- سروصدای کم

- طراحی جذاب و زیبا

- تعمیر و نگهداری آسا ن

- نصب آسا ن

borj برجهای خنک کننده بطری شکل

اطلاعات طراحی

بدنه و تشتک

کلیه قطعات بدنه و تشتک برج از جنس فایبرگلاس با مواد مناسب و کیفیت بالا تولید می شود.طراحی مناسب این قسمتها امکان دسترسی به داخل برج را در هر زمان براحتی میسر می سازد.بدلیل عدم استفاده از قطعات فلزی در تشتک امکان بوجود آمدن محیط نمک فلزی دایم در تشتک برج که از عوامل رشد با سیل هوازی لژیونلا و بوجود آمدن بیماری لجینراز طریق دستگاه تنفسی می باشد، بطور کامل از بین خواهد رفت.

badane برجهای خنک کننده بطری شکل

ورودی های هوا

این قسمت بنا به درخواست مشتری از جنس فایبر گلاس ویا از توریهای PVC   ساخته می شود.شکل طراحی این قطعه به نحوی است که به آسانی دسترسی به داخل تشتک وامکان تمیز کاری آنرا فراهم خواهد نمود.طراحی مناسب این قسمت مانع از پاشش آب به خارج از برج واتلاف آب می شود.

voroodi hava برجهای خنک کننده بطری شکل

الکتروموتور

برای مدلها از ۸ تن تا ۶۰ تن از الکتروموتور متصل به فن به صورت مستقیم استفاده می شود.در مدلهای ۶۰ تن تا ۹۰ تن بنا به درخواست وسفارش مشتری از الکتروموتور مستقیم یا سیستم کاهنده دور استفاده می شود.برای مدلهای بالای ۹۰ تن از الکترو موتور متصل به سیستم کاهش دور استفاده می شود.کلیه الکترو موتورها از کلاس حفاظتی F و IP55  (ضذ آب ) می باشند.

motor برجهای خنک کننده بطری شکل

پروانه

برای مدلهای ۸ تن تا ۸۰ تن بنا به درخواست و سفارش مشتری از فن های آلومینیومی و یا فن های آلترآمیدالیا فی با امکان تغییر زاویه پیچش پره ها استفاده می شود.برای مدلهای بالای ۸۰ تن از فن های آلومینیومی استفاده می شود. از ویژگیهای این فن ها وزن پایین و امکان دسترسی به دبی های بالا در سرعتهای پایین و کاهش آلودگی صوتی می باشد.

fan برجهای خنک کننده بطری شکل

سیستم پخش آب

برای مدلهای ۸ تن تا ۲۵ تن از سیستم پخش آب از جنس PVC استفاده می شود  و برای مدلهای بالاتر از سیستم پخش آب از جنس آلومینیوم یا برنز بنا به درخواست وسفارش مشتری استفاده می شود.

pakhsh ab برجهای خنک کننده بطری شکل

این سیستم به نحوی طراحی شده است که در اثر فشار آب ورودی بطور خودکار شروع به چرخش روی سطوح انتقال حرارت نموده وپخش یکنواخت ومناسب آب روی سطح را ایجاد می کند.سرعت چرخش بازوهای متصل به سیستم فوق با تغییر زاویه خروجی آب قابل تغییر می باشد.در صورت در خواست مشتری امکان استفاده از سیستم نازلی جهت پخش آب نیز امکان پذیر می باشد.

سطوح انتقال حرارت

بر خلاف برجهای قدیمی که در آنها از چوبهای اشباع یا ورقهای گالوانیزه جهت سطوح انتقال حرارت استفاده می شد، در این برجها از سطوح انتقال حرارت از جنس PVC و ABS استفاده می شودکه باعث افزایش راندمان حرارتی برج به مقدارقابل توجهی(حدود ۴۰ درصد) خواهد شد.

packing botri برجهای خنک کننده بطری شکل

نردبان

برای مدلهای بالای ۳۰ تن جهت دسترسی به سیستمهای بالای برج نظیر الکتروموتور،سیستم کاهنده دور، فن ، سیستم پخش آب و. . . نردبان تعبیه شده است که جنس آن از لوله های فولادی است که بر روی آن پوشش گالوانیزه گرم انجام شده است.

nrdeban برجهای خنک کننده بطری شکل

قسمتهای نگهدارنده

کلیه لوله های نگهدارنده سطوح انتقال حرارت با روکش PVC و یا پوشش گالوانیزه گرم می باشند که امکان بوجود آمدن زنگ زدگی را به صفر می رساند.

negahdarande برجهای خنک کننده بطری شکل

لوله ها ، اتصالات وپیچ ومهره ها

کلیه لوله ها و اتصالات داخلی از جنس PVC با ضخامت مناسب انتخاب می شوند.

فلنج ها از جنس آلومینیوم و چدن می باشند.

پیچ و مهره ها براساس سفارش مشتری از جنس استیل و یا آبکاری شده،استفاده می شوند.

etesalat برجهای خنک کننده بطری شکل

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Free Sprint Phones with Plans | Thanks to CD Rates, Conveyancing and Registry Software